ÜRITUSTE LÄBIVIIMINE HELIOS HALLIS

Kas otsid ürituse tarbeks erilist kohta, mis paneks loovuse voolama?

Just nii inspireerivad peoruumid asuvad Tallinna vanalinnas Helios Hallis, endise kino Helios majas, kus on nüüd võimalik nii väikeseid üritusi, koosviibimisi kui ka suurüritusi korraldada. Helios Hall on varustatud 18 projektori ja 8 kõlariga, mis annavad kogu keskkonnale ideaalselt visualiseeritud õhustiku ja täiusliku heli. Soovi korral saab näidata oma videoid või pilte 360 kraadi ulatuses 4,5 meetri kõrgusele seinale. Kogu Helios Halli pindala on 960m2, peasaal aga 210 m2. Ürituse jaoks on võimalik kasutada ka 12m2t lava. Peasaal mahutab püsti seisma 300 inimest ja laudade taha istuma umbes 150 inimest. Koosviibimist saab korraldada ka keset multimeedia kunstinäitust Monet2Klimt või lisada näituse vaatamise ürituse programmi, mis viib teid muinasjutulisse maailma ja paneb teid unustama oma argipäeva!

Toitlustust pakume hetkel majaväliste Cateringfirmade kaasabil. Kliendil on võimalik kaasa tuua oma lemmik Catering või kui see puudub, soovitame omalt poolt sobilikku!

Peasaali (210 m2) mahutavus:

Sünnipäev – koosviibimine (laud suupistega, näituse vaatamine) ⁓ 10-60 inimest

Seminar (väikeste laudade ja toolidega) ⁓ kuni 180 inimest

Firmapidu, pulm, galaõhtusöök ⁓ kuni 120 inimest (vastavalt laudade paigaldusele)

Üritus koos suupiste laudadega ⁓ kuni 200 inimest (püsti seistes)

Üritus ilma toitluseta ⁓ kuni 300 inimest (püsti seistes)

Lisaks peasaalile esimesel korrusel on olemas lisaruumid, samuti on olemas lisaruumid ka teisel korrusel. Kogu Helios Halli pind on 960m2

Pilte toimunud üritustest Helios Hallis saate vaadata meie FB lehel siin

Pane oma mõtted planeeritava sündmuse teemal kirja e-posti aadressile event@helios-hall.ee või helista julgelt 553 9755.