Kallid külastajad, Monet2klimt multimeedia kunstinäitus on suletud kuni 01.05.2020.a. seoses eriolukorraga Eesti Vabariigis, kui ei otsustata ennetähtaegset eriolukorra lõpetamist.

Soovime kõikidele tugevat tervist!

Liitu meie Facebook grupiga siin ja ole kursis toimuvast Helios Hallis.

NÄITUSEST

Kui me ütleme, et kunst ärkab ELLU, me mõtleme seda päriselt! 

Kõike seda saate oma silmaga näha ja tunda multimeedia kunstinäitusel “Monet2Klimt”, kus klassikalise muusika  ja helieffektide saatel Teie ette ilmub rohkem kui 140 animeeritud maale, kelle autoriks on Monet, Van Gogh ja Klimt. Kolm geeniust – igaüks omal alal – olid pioneerid teel klassikalisest kunstist modernismini. Nende talent ja maailmanägemine on meie inspiratsioon ja võimaldab uskuda, et kunst on vaba vaimne maailm.  45 minutilised seansid kestavad vahetpidamata, nii et võite iga kell uksest sisse astuda ja satute koheselt kunsti ja muusika maailma. Piletid on saadaval nii eelmüügis siin, meie kodulehel, kui ka kohapeal. Kohapeal pakume tasuta soojad joogid.

Meie juures saab korraldada erinevaid üritusi. Rohkem infot SIIT

GUSTAV KLIMT

Gustav Klimt (14. juuli 1862 – 6. veebruar 1918) oli Austria maalikunstnik, sümbolist. Ta on silmapaistvamaid Viini juugendi esindajaid. Tema loomingu hulka kuulub maale, seinamaale, skitse kui ka muul kujul loodud kunstiteoseid. Klimti meelisteemaks oli naisekeha ning tema töid tuntakse kui erootilisi – seda on enim tunda tema pliiatsijoonistustes ja skitsides, mis said laialdasemalt tuntuks alles pärast kunstniku surma.

OSCAR CLAUDE MONET

Oscar Claude Monet (14. november 1840 – 5. detsember 1926) oli prantsuse maalikunstnik, impressionismi rajaja ja peaesindaja. Impressionismi vool sai nime tema maali “Impression, soleil levant” (“Impressioon. Tõusev päike”) järgi. Monet’lt pärineb umbes 2500 maali.

VINCENT WILLEM VAN GOGH

Vincent Willem van Gogh (30. märts 1853 – 29. juuli 1890) oli hollandi maalikunstnik, postimpressionist. Kõik tema tööd (umbes 900 maali ja 1100 graafilist tööd) valmisid kõigest 10 aasta jooksul. Tema loomingus on palju autoportreesid, maastikumaale, natüürmorte lilledega, portreesid ning maale küpressidest, viljaväljadest ja päevalilledest. 37-aastaselt sooritas ta enesetapu. Oma eluajal oli tal vähe edu, kuid surmajärgne kuulsus kasvas kiiresti, eriti pärast näitust Pariisis 17. märtsil 1901 (11 aastat pärast surma), kus oli välja pandud tema 71 tööd.

Newsletter signup

Kergeim viis kontrollida, mis toimub Monet2Klimt näitusel.

Asukoht

  • Helios Hall, Sauna tn 1-3
    10143 Tallinn, Estonia
  • event@helios-hall.ee
  • +372 5366 5531